Tinktura - Štětka soukenická

Bylina se sbírá na podzim v prvním roce života, ještě než jde do květu. Sbírá se kořen, který se po rozdrcení maceruje ve vysoce procentním lihu. Tinktura s úspěchem léčí boreliózu a její následky jako kloubní a ledvinové problémy, lupenku, revmatizmus. Také velmi často úspěšně zabírá na stále častější nákazu Chlamydií, chrání životní energii a čistí lymfatický systém. Každý rok vyrábím a nabízím tinkturu Štětky soukenické, která je vyzkoušená řadou odborníků z oblasti přírodní medicíny. Mohu vyzvednout důležitou osobnost Wolf-Dieter Storla, který je světoznámý znalec působení bylin a šaman komunikující s říší rostlin, který právě tuto bylinu z četných zkušeností sám doporučuje (knihy: Přírodní léčba boreliózy a Čarovná moc rostlin). V minulosti jsem se také zúčastnil jeho výborného semináře, kde jsem se mimo jiné výrobu tinktury štětky od něj naučil. Vše o tinktuře ne léčení Boreliózy naleznete zde.

Ještě bych zde rád nastínil jeden důležitý pohled na nemoc jako takovou. Jestliže dojde k uvědomění si příčin zdravotního problému na duševní úrovni, ke kterým každého klienta v terapii vedu, energetická rovina je prostřednictvím esoterního léčení zharmonizovaná a přesto potíže setrvávají, pak je nutné se podívat na přetrvávající příčiny na fyzické úrovni. Myslím tím zatížení fyzického těla nežádoucími organizmy, které již posloužili duši k narovnání životních postojů a už mohou odejít. Na úrovni parazitárních zatížení (plísně, viry a bakterie, červi) je pak někdy nutné k jejich odstranění použít více fyzičtější techniky. Tinktura z bylin je první a nejjednodušší nástroj pro správné nasměrování imunitního systému k likvidaci patogenu. Někdy však ani to nemusí z různých důvodů stačit. Proto se chci ještě zmínit o jednom druhu terapie, která je k dispozici i tam, kde doposud nic nezabralo. Frekvenční terapie je v tomto smyslu naprosto geniální fyzikální a pro tělo čistá metoda. Je oproštěná od jakýchkoliv vedlejších a nežádoucích účinků na naše zdraví. Protože její dosah a schopnosti jsou v porovnání s jinými nesrovnatelné, jsem jedním z mnoha praktikujících, kteří ji úspěšně ve svojí praxi využívají.

To co někdy antibiotika dělají několik dnů či týdnů, se zvládne pomocí frekvenčního generátoru Zapperu během několika minut. Např. Borelióza, kterou má v dnešní době více jak 40% obyvatel, se dá zlikvidovat během dvou hodin. Léčba boreliózy antibiotiky často trvá několik týdnů a ještě se mnohdy nezdaří. Proto tam, kde nezabere na Boreliózu ani tinktura ze štětky soukenické, doporučuji aplikovat frekvenční terapii. Přístroj Zapper produkuje speciální impulzy, které hubí parazity, aniž by to mělo jakýkoliv vliv na lidské buňky. Navíc kromě hubení parazitů, ještě zvyšuje imunitu, na rozdíl od výčtu mnoha vedlejších účinků léků, které si může každý přečíst na příbalovém letáku. Protože si frekvenční terapie z tohoto hlediska zaslouží obsáhlejší pohled, podrobněji se o ní rozepisuji v nabídce základního menu v kapitole „Frekvenční terapie.“ Vřele doporučuji prostudovat. Budete patrně jako většina lidí překvapeni a také nadšeni možnostmi, které se v léčení nabízí a přesto se z nějakého důvodu nepoužívají.

Zdroje: Text,obrázek - http://www.sebeleceni.cz/tinktura-na-leceni-boreliozy