Úvodní stránka » Receptář » Kmínový sirup

Kmínový sirup

Připravte si kmínový sirup

Potřebujete

  • 1 lžičku mletého kmínu
  • ½ lžičky strouhaného zázvoru
  • šťávu z poloviny citronu
  • 2 lžíce vody

Postup

Vodu dejte do hrnce, přidejte kmín a zázvor a nechte přejít varem. Nechte vychladnout a na závěr zalijte citronovou šťávou. Toto množství vám vystačí zhruba na denní dávku. Pokud si chcete připravit elixír dopředu, dejte více lžiček kmínu a přizpůsobte tomu i množství ostatních surovin.

Alespoň 20 minut před každým jídlem si dejte jednu lžičku této směsi a po pár týdnech už uvidíte první výsledky. Hubnutí se vám bude dařit dvakrát tak dobře a za dva měsíce můžete zhubnout až deset kilogramů.

Nápoj pro zdraví

Nejen hubnutí, ale tento sirup má skvělý vliv i na váš imunitní systém, protože zázvor je ten nejlepší bojovník s viry a bakteriemi a citron obsahuje dostatečné množství vitaminu C. O jiném nápoji, který pomáhá k dokonalému uvolnění těla, jsme psali před časem.

Určitě však nezapomínejte na první polovinu celého vašeho úsilí. Zdravá strava a pohyb, to je klíč k vysněné postavě a zároveň i klíč ke zdraví.

Zdroj: https://styl.denikplus.cz/zdravi/612-davate-kmin-jenom-do-brambor-velka-chyba-podivejte-na-co-koreni-vyborne-zabira.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu