Úvodní stránka » Zajímavé články » Mléko se sodou na popraskané paty

Mléko se sodou na popraskané paty

Trápí vás popraskané paty a bolí vás při každém došlápnutí? Víme, co vám pomůže. Metoda, která spolehlivě odstraní suchou a popraskanou kůži na patách. Navíc ji zcela zahojí a zacelí, tudíž budou vaše paty opět vypadat krásně a elegantně. Vyzkoušejte tuto metodu, na kterou je potřeba pouze dvou přísad a sami poznáte, jak velký užitek vám a vašim patám přinese.

Bolest z popraskaných pat

Paty patří k nejvíce zatěžovaným částem lidského těla. Pracují při každém došlapu lidského chodidla, a proto se nemůžeme divit, že se mnohdy ozvou. Většinou je tím způsobem, že kůže začne schnout a postupně praskat, což může vést k bolestivým situacím. Navíc taková kůže vypadá dosti nevzhledně a nepříjemně, takže nám nezbude nic jiného než zapomenout na otevřené boty.

Zbavte se nepříjemných pohledů

Nastává podzim, takže doba otevřených bot už skončila, nicméně např. při koupání v bazénu se tomu nevyhnete. Pokud se tedy chcete vyhnout nepříjemným pohledům lidí a bolesti z každého došlapu, máte dvě možnosti. Za prvé nikam nechodit, což nedoporučujeme, nebo za druhé, začít o nohy pořádně pečovat. Ale jak? Pedikúra je drahá a není na ní navíc ani čas. Nevadí, máme řešení, které tento problém hladce vyřeší.

Přírodní metoda s mlékem

Nabízíme vám naprosto geniální přírodní lék na popraskané paty. Pokud ho vyzkoušíte, sami brzy zjistíte, že není nic lepšího. Pro maximální účinek je samozřejmostí dodržovat pravidelnost užívání. Pro přípravu této metody budete potřebovat pouze dvě přísady:

  • 3 lžíce jedlé sody
  • 4 šálky mléka

Nachystejte si lavor, do kterého s jistotou vložíte obě dvě nohy. Do lavoru nalijte mléko a přisypejte jedlou sodu. Směs pořádně promíchejte a následně do ní vložte nohy. Nechte je takto namočené po dobu 10 minut. Poté je vytáhněte a opláchněte studenou vodou. Výsledek bude fantastický. Zkuste a uvidíte sami.

Zdroje: https://svetkreativity.cz/na-popraskane-paty-pomuze-mleko-smichane-s-jednou-sodou/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu